News
News archive...
School buses
Currently important
Since February 2007, TAK (in cooperation with several Harju County parishes) has operated on schoolbus routes, where students can travel free, if they have a student identification card. The project is continued in 2008/2009.
Viimsi haigla - Balti jaam
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Viimsi haigla 7:08
Viimsi 7:09
Viimsi vallamaja 7:12
Merivälja 7:16
Tuule tee 7:17
Aiatee 7:18
Kaasiku 7:19
Mähe tee 7:20
Randvere tee 7:22
Supluse puiestee 7:23
Pirita 7:24
Rummu 7:25
Lillepi 7:27
Maarjamägi 7:28
Lauluväljak 7:29
J. Poska 7:31
F. R. Kreutzwaldi 7:33
Pronksi 7:35
Kunstiakadeemia 7:37
Vabaduse väljak 1 7:39
Vabaduse väljak 2 7:40
Tõnismägi 7:42
Hotell „Tallinn” 7:43
Balti jaam 7:45
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Randvere aedlinn 7:05
Kirikaia 7:06
Hansunõmme 7:07
Metsakasti 7:09
Mähe aedlinn 7:12
Aianduse tee 7:13
Oblika tee 7:14
Küüvitsa tee 7:15
Mähe 7:16
Hämar tee 7:17
Randvere tee 7:19
Supluse puiestee 7:22
Pirita 7:23
Rummu 7:25
J.Poska 7:32
Fr.R.Kreutzwaldi 7:35
Pronksi 7:38
Kunstiakadeemia 7:39
Vabaduse väljak 1 7:41
Vabaduse väljak 2 7:42
Tõnismägi 7:43
Hotell "Tallinn" 7:44
Balti jaam 7:45
Randvere aedlinn - Balti jaam
Tallinn
Vääna-Jõesuu - Balti jaam
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Vääna-Jõesuu 6:50
Vääna-Viti 6:51
Suurupi tee 6:53
Muraste 6:55
Ranna tee 6:56
Pangapealse 6:57
Ilmandu 6:58
Maasika 6:59
Sõrve tee 7:00
Rannamõisa 7:01
Mere tee 7:03
Tabasalu 7:04
Kallaste 7:08
Tiskre (vahepere tn) 7:10
Kaluri 7:12
Jõeääre 7:13
Printsu tee 7:17
Pikaliiva 7:18
Tanuma 7:22
Rocca al Mare kool 7:25
Looga 7:26
Mustjõe 7:27
Humala 7:28
Pirni 7:30
Hipodroom 7:31
Mooni 7:33
Taksopark 7:34
Koidu 7:35
Vabaduse väljak 7:37
Vabaduse väljak (troll) 7:38
Estonia 7:39
Vabaduse väljak (buss) 7:40
Vabaduse väljak (plats) 7:42
Hotell "Tallinn" 7:44
Balti jaam 7:45
Tabasalu - Balti jaam
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Tabasalu 7:12
Kallaste 7:14
Tiskre (Vahepere tn) 716
Keskpäeva tee 7:17
Kaluri 7:19
Jõeääre 7:20
Printsu tee 7:21
Pikaliiva 7:23
Sõba 7:24
Haabersti 7:27
Zoo 7:31
Looga 7:32
Mustjõe 7:34
Humala 7:35
Pirni 7:36
Lille 7:38
Ristiku 7:40
Hotell „Tallinn” 7:42
Balti jaam 7:45
© Tallinna Ühistransport
Kaspar Kask 2008 - 2009
Route network
Timetables
Tickets
Maps
Tallinna Ühistransport
Site
Gallery
Feedback
Click on the map for a larger image.
Click on the map for a larger image.
Click on the map for a larger image.
Click on the map for a larger image.
Külasta lehte eesti keeles
You're visiting the English version